راهنمایی تلفنی

09197759008

دستمال مرطوب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت اسپیدارسبز تولیدکننده دستمال مرطوب اختصاصی با توجه به مدرن بودن امکانات چاپ لوگو و طرح های اختصاصی به عنوان یکی از بهترین، ارزانترین و جدیدترین روش های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.
بدیهی است به دلیل خصوصیات منحصر به فرد دستمالهای مرطوب و معطر، اعم از آنتی باکتریال بودن ، نرم کنندگی پوست ، پاک کنندگی آلودگی و چربی های اضافی از روی پوست با رایحه های دلپذیر و به یا ماندنی و از همه مهمتر چاپ موارد تبلیغاتی و مناسب جهت استفاده : شرکت های هواپیمایی ، مسافرتی، هتل ها ،دستمال مرطوب رستورانی، دستمال مرطوب تکی و شرکت ها و ... مورد توجه می باشد.
دستمال مرطوب اختصاصی برای مصارف تجاری اعم از رستوران و هتل به دو صورت ارائه میگردد: دستمال مرطوب طرح عمومی و دستمال مرطوب طرح اختصاصی
در طرح عمومی با لگو شرکت اسپیدارسبز که با برندتجاری کینگ عرضه می شود و در طرح اختصاصی،در دوطرف ساشه دستمال مرطوب طرح و لگوی تجاری مشتری بصورت چاپ 6رنگ ارائه میگردد.

مزایای استفاده از دستمال مرطوب طرح اختصاصی به عنوان اشانتیون تبلیغاتی عبارتست از:
کارت ویزیت با مزیت استفاده بهینه
تعدد و گستردگی
بازده تبلیغاتی بالا
به یاد ماندنی شدن برندتان
و كم هزینه بودن نسبت به تبلیغات دیگر میتوان نام برد.

با در نظر گرفتن پشتوانه مصرف کنندگان عزیز تمامی لحظات را وقف بهبود تولیدات خود نموده ایم و کوشیده ایم محصولات با کیفیت جهانی را در ایران عزیز عرضه نمائیم ، چون معتقیدیم بهترین ها باید در سبد مصرف کنندگان ایرانی باشد.

 

دستمال مرطوب - 4.7 out of 5 based on 7 votes

راهنمایی تلفنی

09197759008

آدرس

تهران- خیابان ولیعصر- خیابان سید جمال الدین اسد آبادی - خیابان یکم- پلاک دوم- طبقه دوم- واحد201